"Randevu Al" butonu sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Randevularınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Değerlerimiz

Sağlığınız Bizim İçin Önemli.

Anasayfa / Değerlerimiz

Değerlerimiz

Tıbbi etik ilkelerine bağlılık

Verdiğimiz hizmetin her aşamasında ve her sürecinde büyük bir özenle, sistematik olarak ve hiçbir koşulda ödün vermeden tıbbi etik ilkelerine bağlı kalarak hizmet sunarız.

Güvenilir olmada kararlılık

İlişkide bulunduğumuz tüm taraflara karşı, hastalarımız, hasta yakınları, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, kamu kurumları ve iş birliklerimize karşı, olabildiğince şeffaf olmak, tutarlı olmak, dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden güvenilir bir kurum olmak için çaba harcarız.

Hasta odaklılık

Hasta güvenliğini sağlayabilecek her türlü önlemi alarak, her hastanın farklı olduğunu unutmadan hasta sadakatini ve memnuniyetini en üst seviyede sağlarız. Hasta haklarını koruruz ve büyük bir özenle hizmetimizin her sürecinde uygularız.

Çalışan bağlılığı yaratmada kararlılık

Çalışanlarımızın, gurur duyabilecekleri, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamını yaratarak, çalışanlarımızın memnuniyetini ve bağlılığını en üst seviyede tutarız.

Toplumsal sorumluluk

Toplumsal fayda yaratacak ve toplumun sağlık düzeyini yükseltecek işbirlikleri geliştiririz. Çevre sağlığına gerekli özeni göstererek ve kaynakların tasarruflu kullanılmasını sağlayarak sosyal fayda yaratacak projeler hayata geçiririz.

Sürekli gelişim

En gelişmiş, güncel, güvenilir ve kanıta dayalı teşhis ve tedavi imkanlarını hastalarımıza sunarız. Bilimsel ve sektöriyel gelişmeleri takip ederek, güncel tıp teknolojisini kullanmaya özen gösteririz. Sürekli gelişmeyi ilke edinerek , çalışanların gelişimine ve eğitimine yatırım yaparız.