Özel Atlas Tıp Merkezi, Çanakkale’nin ilk özel tıp merkezi olup, 2007 yılında Özel Atlas Göz merkezi olarak faaliyete başlamıştır. İlk başta 2 göz uzmanı ile başlayıp daha sonra kadrosuna dahil ettiği 2 göz uzman, toplam 4 göz hekimiyle Çanakkale’de göz hastalıkları konusunda başarılı ve güvenilir bir kurum olmayı sürdürdü. Daha sonra hızla büyüyerek A sınıfı Tıp Merkezi ünvanını alan merkezimiz, yine kadrosuna dahil ettiği dermatoloji, dahiliye ve son olarak da Kulak Burun Boğaz branşlarında da hizmet vermeye başladı.

2016 Ağustos ayından itibaren de yeni binasına taşınan merkezimiz, modern binasında daha kaliteli ve konforlu bir ortamda hizmet vermeye devam etmektedir.

Bunun yanında medikal estetik, röntgen ve tüm laboratuvar (Düzen laboratuvarları ile anlaşmalı) hizmetleri de bulunmaktadır.

İki adet tam donanımlı ve uluslararası standartlara uygun ameliyathaneye sahiptir.

Özel Atlas Tıp Merkezi, modern teknolojik cihazlar ve nitelikli personeliyle, hastaların başvurduğu ilk andan itibaren, güvenilir bir sağlık hizmetini tıbbın ulaştığı en üst düzeyde ve uygun ekonomik şartlarda sunmayı arzulamakta ve bu hedefte çalışmalarına devam etmektedir.